Nabídka pro školy, školní výlety

Pro školy, školky a zájmová sdružení máme nachystané zábavné zážitkové programy.  Jedná se o  prohlídku v rámci níž jsou děti zapojeny do interaktivní hry, při které si vyzkouší své dovednosti, zažijí nová dobrodružství, budou hledat indicie, plnit zábavnou formou různé úkoly. Součástí programu je menší kreativní dílna, focení v pohádkových kostýmek, minidiskotéka a hry s dětmi.


PROGRAMY PRO MŠ A ZŠ 

Kontaktní osoba: Ing. Kamila Svobodová, tel. 602 765 625

Všechny akce se konají na hradě a zámku Dolní Kounice cca 15 min. od Brna a to za každého počasí. V rámci Vašeho výletu se věnujeme pouze Vám a Vašim dětem. Výlet je možné uskutečnit jak v dopoledních hodinách tak v odpoledních hodinách. Dětí se ujmeme a hrajeme si s nimi v uzavřeném areálu, kde je pohyb dětí pod stálou kontrolou a paní učitelky si mohou odpočinout ! Přímo na hradě je možné zakoupit občerstvení a upomínkové předměty.

 

Na letošní rok jsme pro Vás připravili tyto programy:

1. HRADNÍ TAJEMSTVÍ 

zábavná a interaktivní hra při níž děti poznávají své dovednosti, prožívají různá dobrodružství při plnění úkolů, hledání indicií, hradních klíčů, které vedou děti k překvapení. Součástí programu je malá kreativní dílna, minidiskotéka a možnost zapůjčení kostýmů včetně focení celé akce. Do děje jsou zapojeny všechny děti.

Tento program je vhodný pro děti ZŠ 9 – 12 let. Program trvá 1,5-2 hodiny a koná se za každého počasí.

Cena 155 Kč/os., min. 7.000 Kč.

2. KOUZELNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

zábavná interaktivní hra při níž děti  procházejí zajímavá stanoviště, plní různé zábavné úkoly, hádají hádanky, upevňují vzájemné přátelství. Součástí programu je malá kreativní dílna, minidiskotéka a možnost zapůjčení kostýmů včetně focení celé akce. Do děje jsou zapojeny všechny děti.

Tento program je vhodný pro děti ve věku 4-8 let. Program trvá 1,5-2 hodiny a koná se za každého počasí.

Cena 155 Kč/os., min. 7.000 Kč.

3. PO STOPÁCH HRADNÍHO STRAŠIDLA

zábavná interaktivní hra při níž děti  poznávají své dovednosti, prožívají různá dobrodružství při plnění úkolů, hledání indicií, hradních klíčů, které vedou děti k hradnímu milému střašidlu. Součástí programu je malá kreativní dílna, minidiskotéka a možnost zapůjčení kostýmů včetně focení celé akce. Do děje jsou zapojeny všechny děti.

Tento program je vhodný pro děti ve věku 4-8 let. Program trvá 1,5-2 hodiny a koná se za každého počasí.

Cena 155 Kč/os., min. 7.000 Kč.

4. ZÁŽITKOVÝ ŠKOLNÍ VÝLET „MIKULÁŠSKÁ“ – nutná rezervace

Anděl s čertem provádí děti zábavnou formou čertovskou stezkou a nakonec s nimi dojdou až do nebe. Po stezce si děti vyzkoušejí své dovednosti při plnění různých zábavných úkolů a v nebi je čeká Mikuláš s nadílkou a minidiskotéka.  Dále je pro děti připravena menší kreativní dílna.

Z celé akce pořizujeme fotografie, které jsou na webu hradu buď volně přístupné, nebo pod heslem, aby se k fotkám dostali jen rodiče a učitelé Vaší školy.

5. DĚTI RODIČŮM Z LÁSKY

celodenní výlet spojený s programem pro děti a následným programem pro rodiče. Jedná se o přichystání programu od nás pro Vaše děti současně s následným programem pro jejich rodiče, který si děti mohou během roku nacvičit ve škole a následně jej předvést u nás svým rodičům.

Takové programy u nás organizujeme a dosud měly velký úspěch. Probíhají tak, že dopoledne děti přijedou na hrad, přichystají výstavku svých prací a výrobků za uplynulý rok (třeba i prodejní, čímž rodiče mohou podpořit Vaši školu), děti během dopoledne procvičují své představení pro rodiče (tanečky, písničky, scénky), které se za rok naučily.  Mezitím pro děti, které zrovna neprocvičují program pro rodiče,  zajišťuje hrad zábavný program. Odpoledne pro děti přijíždějí rodiče, kterým postupně představí děti svůj program a pak si je rodiče odvážejí domů. Jedná se o celodenní program, kdy samozřejmě zajišťujeme na místě i občerstvení a to jak pro děti, tak  i pro jejich rodiče.

Cena dle součinnosti hradu a dohody zúčastněných stran.

 

Přihlášky a dotazy zasílejte na e-mail: zamekkounice@seznam.cz

Kontaktní osoba: Ing. Kamila Svobodová, tel. 602 765 625

 
 
 
Kam můžete dále? Akce a prohlídky ------      Akce a prohlídky ------      Školy ------      Firmy ------      Vaše ohlasy ------ Školy ------ Firmy ------ Vaše ohlasy ------ Rychlé odkazy Foto a video z hradu ------ Více informací o hradu ------ Novinky a aktuality - archiv ------ Hradní kurýr ------
  Buďte informováni!
 
 
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

 
 
VÝBĚR Z FOTOALBA
 
 
 
 
SLEDUJTE NÁS...
 
 
Hrad a zámek Dolní Kounice     |     2013     |     Developed by NET sign studio